(90 216) 474 74 26
(90 530) 580 2 480

İşe Alım Danışmanlığı

Personel Seçme ve Yerleştirme Süreç Danışmanlığı

KRC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

Firma hedef ve stratejileri doğrultusunda, şirket kültürü ve ortak değerlere uyum sağlayabilecek, işin gerektirdiği niteliklere sahip, yaratıcı ve araştırmacı yetenekleri ile şirketi geleceğe taşıyacak kişilerin seçilmesi, işe yerleştirilmesi işletmelerin zamanını alan ve ek personel kadrolarının açılmasına sebep olan kapsamlı bir çalışmayı gerektirmektedir.

Biz bu stratejik süreç yönetimini planlı felsefemiz, uzman kadromuz ve ölçme değerlendirme araçlarımız ile sizin adına yapabilme yeteneğindeyiz.

Neden KRC ?

Firmaların ihtiyaçlarına göre; mavi veya beyaz yakalı personel seçimleri ayrı uzmanlık alanları gerektirmektedir. Bu da firma bünyelerinde gereğinden fazla ik uzmanı kadrosu istidamı gerektirmektedir.

Firmanın belirleyeceği yetkili kişi ile KRC proje koordinatörü ortak çalışmasıyla tek elden ve planlı çalışma gerçekleştirmekteyiz.

KRC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

KRC olarak; finans, muhasebe, BT, telekomünikasyon, satış, pazarlama, üretim, mühendislik, teknik, ofis idaresi, hukuk ve İK alanlarında farklı sektörlerden yüksek kapasite ve yeteneklere sahip adaylara ulaşabilme özelliğine sahibiz.

Firma ihtiyaçlarına göre verilen hizmet ile en maliyet- etkin personel seçimini gerçekleştirmekteyiz.

İş görüşmelerimizde danışmanlarımız, adayın sadece işle ilgili teknik becerilerine değil, başarı ile doğrudan ilişkili olan kişisel özelliklere de odaklanır. Çünkü ancak adayı yakından tanımış ve değerlendirmiş olan bir danışmanın müşteriyi yönlendirmesi ve doğru adayı önermesinin mümkün olacağına inanıyoruz. Bizim için her zaman nitelik, nicelikten önce gelir.

Firmalara sunulan özgeçmişler daha önceden birçok elemeden geçtiği için firmalarımız daha nitelikli adaylar ile görüşerek, zaman kaybını önleriz.

KRC İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

KRC Personel Seçme & Yerleştirme Hizmet İçeriği

1. Aşama (Personel Talep Formu): Firma, ihtiyaç duyduğu çalışan profilini genel hatları ile belirten talep formunu KRC’ye ulaştırır.

2. Aşama (Personel Yetkinliklerin Belirlenmesi): Firma yapısını daha yakından tanıma ve beklentilerini daha iyi anlayabilmek için KRC yöneticileri tarafından firma yöneticileri ziyaret edilir.

3. Aşama (Aday Havuzunun Oluşturulması): KRC data havuzu ve gerekli görülen diğer kaynaklar kullanılarak, temel kriterleri karşılayan olumlu olabilecek adayların cv’leri ayrı bir havuza alınır.

4. Aşama (Tanışma ve Ön görüşme): Yapılan talep incelenir ve Aday Havuzunda nitelikleri uygun adaylar ön görüşmeye çağrılır. Bu aşamada adayın istek ve beklentileri ölçümlenir, İngilizce testi ve gerekli görülen diğer testler uygulanır.

5. Aşama: (Pozisyon Bazlı Mülakat): İlk görüşmeden sonra objektif nitelikleri karşılayan adaylar tespit edilir ve 2. aşama olan mülakat süreci başlar. Bu aşamada pozisyona göre farklı mülakat türleri uygulanabilir. (Birebir Mülakat, Panel Mülakat, Grup Mülakatı, Yetkinlik Bazlı Mülakat vb.)

6. Aşama (Aday Referans Görüşmeleri): 5. Aşamayı geçen adayların verdiği referanslar ile görüşme sağlanarak teyit edilir.

7.Aşama: (Bölüm Mülakatı): 6. aşamayı başarıyla geçen adaylar personel talebinde bulunan bölümün yöneticileri ile bir mülakata davet edilerek 7. aşama sürecine dahil edilirler.

8.Aşama: (İş Teklifinin Yapılması): Adayın iş teklifini yapılır. Kabul etmesi halinde, adaya iş başı için gerekli olan evrakların listesi verilir ve iş başı tarihi müşterek bir karar ile tespit edilir.

9. Aşama (KRC raporlama): Süreç içinde görüşülen adaylara ait görüşlerin de bulunduğu analiz raporu firmaya iletilir. Proje sonlarındırılır.

Arşivler

Görüntülenecek bir arşiv yok.

Kategoriler

 • Kategori yok
Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping